Günlük Tarot Falı İçin Hazırmıyız?

Unutma Tek Kart Seçme Hakkın Var!

tarot
Tarot arka
Tarot arka
Tarot arka
Tarot arka
Tarot arka
Tarot arka
Tarot arka
Tarot arka
Tarot arka
Tarot arka
Tarot arka
Tarot arka

Günlük Tarot Falı [17.02]
Tılsım Yedilisi

Tılsım yedilisi

Bu günlerde maddi olarak büyük kayıplar yaşayacaksın. Şimdiye kadar yaptıklarının karşılığını ne yazık ki alamayacaksın. Eğer içinde bulunduğun bu durumdan kurtulamazsan, sağlık açısından da sorunlar yaşayabilirsin. Hayatının bu zor dönenimde ailenden ve sevdiklerinden yardım istemen gerekiyor. Gurur yapmayı bırakıp, sevdiğin kişilerin fikirlerine kulak açmalısın. Eğer bu zor günleri kendin atlatmaya çalışırsan ileride büyük hasarlar meydana gelecek.
Tılsım şovalye

Tılsım şovalye

Şu sıralar kendine nefret etme halindesin. Yaptığın şeyler seni mutlu etmiyor. Eksik ve yanlış yaptığını düşünüyorsun ve kendini cezalandırmak istiyorsun. Bu da yaptığın şeyleri ters çevirme isteği uyandırıyor. Sabırlı ve dirençli olduğunuz takdirde değiştirmek istediğiniz şeyler için doğru zaman ve mekanı bulabilirsiniz. Yapman gereken geçmişte yaşadıklarını geride bırakmak ve ilerisi için doğru kararlar verecek şekilde kendini koşullamak. Hayata bir kere geldiğini unutmazsan, yaşamın değerini daha iyi bilirsin.
Kılıç Yedilisi

Kılıç yedilisi

Bazı yeteneklerin ve özelliklerin sayesinde bir çok insandan daha üstünsün. Fakat mütevaziliği elden bırakırsan bunların hiçbir önemi kalmaz. Saygınlığını korumak için şımarmaman ve diğer insanların fikirlerine saygı duyman gerekiyor. Son zamanlarda yeteneklerin ve özelliklerin sayesinde bir çok başarı elde ettin. Şu sıralar önemli bir sınavdasın. Bu sınavdan başarı ile ayrılırsan, hayat sana daha güzel günler gösterecektir. Hayata 1-0 önde başlayanlardansın.
Kılıç Onlusu

Kılıç onlusu

İnsanı var eden de yok eden de hayalleridir. Fakat hayallere çok fazla kapılırsan gerçek dünyadan kopabilirsin. Şu sıralar yaşadığın şey tam olarak bu. İstediğin şeylerinin gerçekleşmiyor olması, seni çok üzebilir. Bu nedenle makul isteklerde bulunman gerekiyor. Aksi takdirde hayal kırıklığı yaşarsın ve bu hem seni hem de aileni oldukça olumsuz etkiler. Aşk hayatınızda ise sert tartışmalar yaşayabilirsiniz. Hayatın gerçekleri yüzünden partneriniz ile yapacağınız bir konuşma sizi sert bir tartışmanın içine atabilir.
Tılsım Prensi

Tılsım prensi

Hayata dair inancını ve sahip olduğun gücü korursan, istediğin her şeyi alabilirsin. Hayatta başarılı olamamanın tek nedeni kendi ürettiğin ve nedeni olmayan kötü düşüncelerindir. Bu düşünceler senin hayattaki tek engellerin. Bu engelleri kaldırmak sadece senin elinde ve bunun için gerekli olan güce sahipsin. Kötü düşüncelerinden kendini arındırdığın takdirde hayatının geri kalanı için doğru yatırımlar yapma fırsatı elde edebilirsin. Unutma ki insanın en büyük düşmanı, kendisidir.
Kupa üçlüsü

Kupa üçlüsü

Duygusal kimliğinden kurtulmaya çalışıyorsun. Yalnızlık ve mutsuzluk gibi nedenlerden dolayı oldukça yorgun hissediyorsun. Bu nedenle ikili ilişkilerinde çok zorluk çekiyorsun. İlişkilerinde 3. Kişiler seni çok etkiliyor. Aldatılmak oldukça zoruna gitmiş. Fakat gene de aldatılığını öğrenmen senin için olumlu bir gerçek. Yeni ilişkilere yelken açarak geçmişi bir kenara bırakman gerekiyor. İnsanlar geçmişlerine takılıp kaldığı sürece acı çeker. Hayat acı çekmek için oldukça kısa ve sen bunun farkındasın.
Kupa Dokuzlu

Kupa dokuzlu

Seçebileceğin en güzel kartı seçtin! Hayatında sevgi ve özgüvenin fazla olduğu bir süreçtesin. Hayatındaki insan ile en kısa süre içinde güzel bir karar alacaksın. Bu karar evlilik, nişan gibi bir karar olabilir. Duygularına güvenmen gerekiyor. Karşı taraf sana güvenirse, her şey beklediğinden daha güzel olacaktır. Unutma, çıkış yolunu sadece kendin bulabilirsin. Hayatının bu güzel döneminde alacağın kararlardan sadece sen sorumlusun. Sevgiye ve aşka giden yolda yapacağın her şey olumlu geri dönecektir.
Tılsım Ası

Hayatının bu döneminde özellikle iş ve aşk konularında eline çok fırsat geçecek. Bu fırsatları doğru olarak kullanırsan, mutlu olman için hiçbir engel kalmayacak. Kendi mutluluğunu gölgelemek istemiyorsa, hayatının bu döneminde çok düşünmeden kararlar alman gerekiyor. İç sesine güvenerek mutlu günlere yelken açabilirsin. Kısa bir süre içinde mutlu olacağın bir ilişkiye başlama kararı alabilirsin. Böyle bir fırsat çıktığında kalbin ile cevap vermen gerekiyor.
Asa Üçlüsü

Asa üçlüsü

İş hayatında girişken bir kimliğin olduğu için başarılı olman biraz zaman aldı. Fakat bu dönemde yolun oldukça açık. Verdiğin kararların meyvesini yiyeceğim bu dönemde, hayatının en güzel günleri için kararlar vermen gerekiyor. Bu dönemde verdiğin kararları ileride gerçekleştirme olasılığın çok yüksek. Bu nedenle en doğru kararları vermelisin. Aksi takdirde pişman olacağın günler yaşayabilirsin. Yaptığın planlara bir daha bakarak, güzel günler için bir adım daha atabilirsin.
Tılsım Kraliçesi

Tılsım Kraliçesi

Şans konusunda talihsiz olduğun bu dönemlerde, biraz daha sabırlı olman gerekiyor. Giriştiğin her şeyin olumsuz sonuç vermesi senin moralinin bozulmasına neden olabilir. Fakat bu dönemin geçici olduğunun farkında olmalısın. Maddi ve manevi açıdan zorluklar yaşayabilirsin. Maddi açıdan yaşayacağın zorlukların üstesinden gelmek için biraz daha çalışman gerekiyor. Fakat tüm bunlara rağmen üzülmene hiç gerek yok. Her insan hayatının belirli dönemlerde bu tarz zorluklar ile karşılaşır. Önemli olan doğru kararlar vererek bu zorlukları aşmaktır.
[Ters Gelen] Aziz

Aziz

Davranışların ile toplumda ne kadar aykırı olduğu bilinen birisin. Bu kimi zaman hoşuna gitse de, genel olarak bakılığı zaman senin için büyük bir sorun. Fakat yeni fikirlere açık biri olduğu için karşına çıkan fırsatları değerlendirme ihtimalin daha yüksek. Aşk hayatında ise olumsuzluklar olabilir. Birlikte olduğun kişi ile yaşadığın sorunlar, ilişkinizin bitmesine neden olabilir. İlişkini kurtarmak istiyorsan bir adım atman gerekiyor.
Kupa Dörtlüsü

Hayatını gözden geçirmen gerekiyor. Hayatın boyunca yaşadığın çelişkiler hem seni hem de aileni etkiledi. Bu durum bir çok mutsuzluğa neden oldu. Moralsiz görüntünden kurtulup, hem çevrene hem de kendine zulüm etmeyi bırakmalısın. Sürekli olarak geçmiş hayatındaki başarıların ile övünüyorsun. Geçmişteki başarıların, geleceğinde de başarılı olacağın anlamına gelmez. Başarılar insanları taşımaz, insanlar başarılar ile yücelir. Kendine çeki düzen verip hayata uyum sağlamak için sağlam adımlar atmalısın.

Paylaşmayı Unutma 🙂

Hadi Yorum Yap :)